Ochranný dámsky náramok z ruženínu a mesačného kameňa ozdobený swarovskeho krištáľmi

od ochrannenaramky
Uverejnené: 10/04/2019 (viac ako 5 rokov)
7.00€
Kategória

Nááádherný jemný ochranný dámsky náramok z ruženínu a mesačného kameňa ozdobený swarovskeho krištáľmi a srdiečkom z ruženínu.

Ruženín

Kameň lásky, mileneckej lásky, láskavosti, nežnosti, súcitu, dobra, porozumenia, priateľstva, trpezlivosti, miernosti, empatie.

Považuje sa za najsilnejší kameň, čo sa týka pôsobenia lásky, krásy a uzdravovania. 

Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť, ale pomáha aj nájsť šťastie v láske. 

Hovorí sa, že kto ho má pri sebe, k tomu sú ľudia milší, prívetivejší, príjemnejší.

Prehlbuje fantáziu, vnímavosť voči všetkému krásnemu.

Lieči hlboké duševné rany, zranené city, pomáha osamelým a opusteným. Vnáša mier a harmóniu do prostredia.

Navodzuje toleranciu, vyrovnanie sa so sebou samým a sebalásku, rovnako ako lásku a otvorenosť voči ostatným.

Pomáha pri anorexii, lebo podporuje sebalásku, sebaakceptáciu. Ochraňuje nás nielen pred vnútornou negatívnou energiou – závisťou, hrubosťou, špinou, nenávisťou atď., ale aj na vonkajšej energetickej úrovni – napr. pred elektromagnetickými žiarením (TV, počítače, mobily, mikrovlnky) – ekologický technici zistili, že vibrácie ruženínu môžu znížiť silu elektromagnetického poľa mobilných telefónov až o 85 %!

Liečebné účinky: ružová energia podporuje krvné cievy okolo srdca, pomáha čistiť orgány tela, posilňuje vitalitu pohlavných orgánov a údajne zvyšuje plodnosť, pomáha pri anorexii, lebo podporuje sebalásku a sebaakceptáciu, podporuje činnosť ľadvín a nadobličiek po ochoreniach, zmenšuje vrásky a celkove potláča príznaky starnutia, pomáha pri bolestiach hlavy, hlavne migrénového typu, potláča depresie, problémy hrdla, bolesti uší.

MESAČNÝ KAMEŇ
Mesačný kameň vytvára emocionálnu rovnováhu. Pomáha vyrovnať sa so zmenami na všetkých úrovniach. Je zároveň kameňom prianí a nádeje. Prináša všetko, čo potrebujeme (pozor – nie všetko, čo si želáme). Používa sa ako ochrana pri dlhých cestách. Dobrý kameň pre ľudí, ktorí pracujú v poľnohospodárstve. Vytvára v nich cit pre mesačné fázy a ich pôsobenie na všetko živé.
Mesačný kameň je veľmi vhodný pre ženy: zmierňuje stres, emocionálne napätie a emocionálne výkyvy. Podporuje cítenie, intuíciu a emocionalitu, nie racionalitu. Výrazne zlepšuje našu vnímavosť. Pomáha nám dostať pod kontrolu náhle a prudké citové výkyvy. Aktivuje jasnozrivé schopnosti. Veľmi vhodný kameň na rozhodovanie a riešenie problémov. Stačí ho držať v receptívnej ruke alebo si ho dať na noc pod vankúš – odpovede sa dostavia. V prípade náramku, ho stačí nosiť ma ruke… Čistí od negatívnej energie. Posilňuje “ženskú” stránku – akceptáciu, prispôsobivosť, dosahovanie cez postupné usmerňovanie. Nastoľuje pokoj mysle, vyrovnanosť a harmóniu a podporuje telepatiu.
Liečebné využitie: mesačný kameň vyrovnáva hormonálne nerovnováhy a zmierňuje menštruačné problémy. Používa sa na ochorenia spojené s vodou, napr. na opuchy. Redukuje nadbytočnú vodu v organizme. Mesačný kameň pozitívne vplýva na tráviaci a reprodukčný systém, pomáha vstrebávať živiny, vylučovať z tela jedovaté látky a zadržovať tekutiny. Prináša úľavu pri degenerativných zmenách kože, vlasov, očí a niektorých orgánov, ako je napríklad pečeň a slinivka brušná. Má výborný vplyv na počatie, tehotenstvo, pôrod a aj na kojenie.

Close Menu