Registrácia a pridávanie výrobkov je zdarma bez poplatkov.

Originalnatvorba je priestor na sprostredkovanie predaja výrobkov pre zákazníkov a ich následné oslovenie užívateľmi webu.Originalnatvorba je sprostredkovateľom výrobkov na stránke a nezodpovedá za obsah a pravdivosť údajov.

Základné podmienky pridania výrobku:

  1. Ako pridávať výrobky, vecičky na stránku? Jednoducho v hornom menu klikajte na Registrácia, najprv sa treba registrovať, otvorí sa tabuľka kde vyplníte registračné údaje.Po registrácii stačí klikať na Prihlásenie, následne vás prihlási pod vaším kontom z vašimi údajmi.

    Ako vkladať výrobky:Po prihlásení kliknete na Pridať výrobok, kde už následne vyplníte názov, pridáte kategóriu, zaškrtnite do akej kategórii patrí, viete žaškrtnúť i viac kategórii.Následne vložíte obrázky, pridáte cenu, znak € sa zobrazí automaticky, ceny sú na dve desatiné miesta, pridávajte bodku napr./25.30 €/ a nakoniec vložte Lokalitu odkiaľ ste/ nie je povinné/.

    Po vyplnení kliknete na tlačidlo Náhľad, kde si viete ešte skontrolovať výrobok, inzerát.Po skontrolovaní kliknete na Pridať výrobok a výrobok sa zobrazí na stránke.

    Vaše výrobky, inzeráty viete upravovať, mazať v kolónke hore pod názvom Moje vecičky, musíte byť však prihlásený.

    V prípade záujmu o váš  výrobok vás kupujúci bude kontaktovať dole formulárom pod každým výrobkom kde vám pošle správu na váš email, alebo cez telefón ktorý zadávate pri registrovaní. 

Close Menu